Pohřby

  • Rozloučení se smutečním obřadem
  • Každý obřad lze realizovat jak s rakví, tak s urnou
  • Obřady v obřadní síni, v kostele, nebo na místech Vámi vybraném.

Druhy obřadů

Kremace bez obřadu Na základě uzavřené objednávky převezeme zesnulého z místa úmrtí na pohřební službu Jeseník-Bukovice, případně přímo do krematoria, kde se provede zpopelnění bez účasti pozůstalých. Přesný datum zpopelnění je uveden na dokladu o zpopelnění z krematoria, který si objednavatel vyzvedne společně s urnou v kanceláři PS Jeseník-Bukovice (urna ... (více)

Převozy zesnulých po ČR

V případě úmrtí doma, v nemocnici či na jiném místě a přejete si převoz zesnulého, volejte ve všední den na pevnou linku přímo do kanceláře pohřební služby (po-pá 8.00 až 16.00 hod.), tel. +420 584 401 273. V případě, že jsme zaneprázdněni (obřad, atd.) volejte hotovostní nepřetržité číslo +420 737 258 526. Dispečink pohřební služby   ... (více)

Smuteční služby

Kompletní služby k zajištění smutečních rozloučení. Civilní i církevní obřady. Smuteční rozloučení v obřadních síních, kostelech apod. Provádíme převozy zesnulých v ČR i ze zahraničí. Možnost videoprojekce prezentace při obřadu. Vyřizujeme úmrtní list - příjde na adresu objednavatele Smuteční oznámení Zveřejnění smutečního oznámení na webových stránkách. Prodej hřbitovních ... (více)